Kapat

İzmir Psikolog

Anasayfa
Sağlık İzmir Psikolog
psikolog izmir

Terapi ve danışmanlık almak günlük hayatta ve sosyal çevrede ilişkilerinizi olumlu etkilemeye yardımcı olur. Sizler de bir uzmandan yardım almak isterseniz bulunduğunuz şehirde gidebileceğiniz psikologlar ve klinikleri araştırarak terapi alabilirsiniz. İzmir psikolog arayışında iseniz Nora Psikoloji sizlere uzman kadrosu ile 2016 yılından bu yana hizmet vermektedir. Farklı alanlarda uzman klinik psikologlar ile çalışan Nora Psikoloji üzerinden terapistinizi seçebilirsiniz. Klinik ve online olarak terapi alabileceğiniz uzmanlar ile iletişim kurabilir, randevu alabilirsiniz.

İzmir Online Terapi Hizmetleri

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte terapilerde de yöntemler değişiyor. Terapi için kliniğe gitmeye vaktiniz yok ise ya da yakınlarınızda aradığınız kriterlere uygun psikolog bulamıyor iseniz online terapi hizmeti alabilirsiniz. Sesli ve görüntülü görüşmeler sağlayarak online seanslara girebilirsiniz. Bireysel olarak katılabileceğiniz seansları istediğiniz psikologlar ile gerçekleştirebilirsiniz. Evden, iş yerinden ya da istediğiniz yerden online olarak alabileceğiniz seanslar ile terapi ihtiyacınıza cevap bulabilirsiniz.

Nova Psikoloji üzerinden çeşitli dallarda uzman klinik psikologların online terapi seanslarını bulabilirsiniz. Kaygı bozukluğu, öfke kontrolü, panik atak, anksiyete bozukluğu gibi durumlarda alanında danışabileceğiniz uzman psikologları ve özgeçmişlerini görüntüleyebilirsiniz.

İzmir Online Psikolog Randevuları

Nova Psikoloji aracılığı ile İzmir en iyi psikolog ve terapistlerinden tek tıkla randevu alabilirsiniz. Alanında uzman psikologlar ile klinik dışında görüntülü görüşme ile de iletişim kurabilirsiniz. Görüşme istediğiniz konular üzerinde uzmanlığını yapan psikologlardan alacağınız randevu saatini ve gününü istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Online psikolog ekibi tarafından alabileceğiniz terapi çeşitleri şu şekildedir;

  • Bireysel terapi
  • Çift terapisi

Bireysel olarak ya da eşiniz ile alabileceğiniz terapilerde terapistiniz ile rahat konuşabileceğiniz bir alanda olmaya özen göstermelisiniz. Belirlenen terapi saatinde görüşme başlar ve görüşmeler genellikle 50 dakika ve 1 saat uzunluğunda sürer.

Online Terapi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Terapi saatini ve gününü uygun olduğunuz anlara denk getirmelisiniz.
  • Terapi anında rahat hissettiğiniz bir yerde ve gürültüden uzakta olmalısınız.
  • Sağlıklı bir iletişim kurabilmek için internet bağlantınızın kalitesini kontrol etmeli ve kulaklık ile görüşme sağlamalısınız.
  • Aklınıza takılan konuları psikoloğunuza sorarak iletişimi sürdürmelisiniz.