Kapat

Popüler PvP Sunucusu DeathKO şimdi BursaGB ile Beraber !

Anasayfa
Oyun Popüler PvP Sunucusu DeathKO şimdi BursaGB ile Beraber !
DeathKO

Knight Online oyuncularının tercih ettiği popüler PvP Sunucu DeathKO, 24 Nisanda açılan Orion sunucusu ile anlık onbinlerce oyuncuyu ağırladı ! bu başarısının arkasında ise doğru ekip, doğru oyuncu hedefi ve oyuncuların sorunsuz hizmet alabileceği doğru anlaşmalar yatıyor. Bu içeriğimiz, DeathKO’nun doğru anlaşmalarından birine değineceğiz.

DeathKO ekibi, ACME tarafından geliştirilen bir yazılımla oyuncularına hizmet veriyor. Böylece hilesiz, yazılım hatasız ve geliştirilmiş oyun içi sistemlerle oyuncular kusursuz bir Knight deneyimi yaşayabiliyor. Bunun özelliklerin dışında ACME’nin sunduğu ödeme ve ESN Kod sistemi BursaGB tarafından sunuluyor. Yani ACME, tek çatı altında alanında yetkin ve kaliteli firmalarla bağlantı kurarak hizmet vermekte.

BursaGB tarafından ACME’nin popüler oyunlarına sunulan E-Pin kod üretme ve yetkili satıcı görevi adım adım takip edilip oyuncuların oyun içi alışverişlerini daha güvenli ve hızlı hale getiriyor. Bunun en son ki başarılı deneyimlemesi ise DeathKO’nun Orion serveri ile sağlandı. On binlerce oyuncu aynı anda BursaGB üzerinden satılan CP ve GB alışverişlerini sorunsuz ve tamamen güvenli ödeme kanalları aracılığıyla tamamlıyor. Üstelik oyuncular her alışverişlerinde bonus puan kazanarak BursaGB avantajlarından yararlanabiliyor.

BursaGB üzerinden DeathKO CPoints Satın Al

Sende 12 Yıldan fazla bir süredir oyun ve oyunculara hizmet veren popüler oyun alışveriş sitesi BursaGB üzerinden indirimli DeathKO CPoints Satın Al ve bonus CP’lerden yararlan. Satın aldığın ESN kodları saniyeler içerisinde üye olmadan alışveriş seçeneği kullanan oyunculara SMS ile, üyelikle satın alan oyuncuların kodları BursaGB hesaplarına gönderilir. Teslim aldığınız kodları ise oyun içerisinden aktif hale getirebilir ve DeathKO alışverişinize başlayabilirsiniz.