Kapat

Oto Yedek Parça ve Servis İhtiyaçlarınız için Teklif Alın

Anasayfa
Genel Oto Yedek Parça ve Servis İhtiyaçlarınız için Teklif Alın
otolye

Araç sahiplerinin en çok önem verdiği konuların başında sahip oldukları aracın bakımı ve oto yedek parça fiyatları gelir. İyi bir araştırma ve kaliteli bir servise güven gerektiren bu konuda sürücüler birçok alternatifi göz önünde bulundurur ve kararını buna göre verir. Araçların sorunsuz olarak çalışabilmesi ve sizi yarı yolda bırakmaması için yaptırılan periyodik bakımlar son derece önem taşır. Aracınızın bakım zamanı geldiyse ya da bir parçası arızalandıysa bu problemi profesyonel destek alarak çözmek gerekir. Oto yedek parça ya da servis hizmeti veren birçok işletmeyi bünyesinde barındıran Otolye ile oto yedek parça ve servis hizmetleri sorun olmaktan çıkıyor. Dilediğiniz işletme üzerinden size en uygun olanını seçebileceğiniz bu platformda oto yedek parça fiyatlarını karşılaştırabilir ve kolayca siparişinizi verebilirsiniz.

otolye

Aradığınız Servisi Kolayca Bulun ve Kampanyaları Kaçırmayın!

 Aradığınız servisi aracınızın markası, bulunduğunuz il ve ilçe, alacağınız hizmet, servislerin özellikleri, anlaşmalı oldukları sigorta şirketleri ve dahil oldukları kampanyalara göre detaylı bir şekilde sıralayabilirsiniz. Böylece aradığınız servisleri kolayca bulabilir ve ihtiyacınıza özel servisleri listeleyip kıyaslayabilirsiniz. Otolye.com‘da belli aralıklarla yenilenen servis ve yedek parça kampanyalarını takip ederek avantajlı fiyatları yakalayabilir ve seçeceğiniz serviste bu imkandan faydalanabilirsiniz. Böylece yaygın firma ağı üzerinden aldığınız fiyat tekliflerini karşılaştırabilir ve ihtiyacınıza en uygun olan servisi seçerek aracınızın bakımın işlemini ve orijinal yedek parça tedariğini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yedek parça ve uygun servis arama zahmetinden kurtularak aradığınız parçayı internet üzerinden sipariş verebilir, dilerseniz anlaştığınız servis üzerinden dilerseniz tanıdığınız başka bir servisten destek alarak arızalı parçayı yenisiyle değiştirebilirsiniz. Otolye.com‘un servis hizmeti şu 6 adıma göre çalışır:

  1. Almak istediğiniz hizmeti seçin.
  2. Tüm hizmet veren servisleri görün.
  3. Yorumlarına ve puanlarına göre servisleri karşılaştırın.
  4. Servislerle görüşün.
  5. Servislerden teklif alın.
  6. Anlaştığınız servisten kolayca randevu alın.

otolye

Orijinal Oto Yedek Parça Aramayın: O Size Gelsin!

 Kullanıcı yorumları sayesinde servisler hakkında bilgi alabilir, dilerseniz servisle direkt iletişime geçebilirsiniz. Bir periyodik bakımın olmazsa olmazlarından yağ filtresi, hava filtresi, yakıt filtresi, polen filtresi ve yağ değişimi gibi işlemler için farklı servislerden fiyat teklifleri alarak seçiminizi yapabilirsiniz. Böylece oto yedek parça ve periyodik bakım için servis işlemlerinde hem fiyattan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. Üstelik yoğun çalışıyor ya da aracınızı servise götürecek vaktiniz yoksa Otolye.com’un üyelerine sunduğu vale hizmeti sayesinde aracınız kapınızdan alınır ve tüm periyodik bakımları tamamlanıp kontrolleri yapıldıktan sonra tekrar adresinize teslim edilir. Araç bakım ve oto yedek parçası dışında mobil servisler ile aracınız bulunduğunuz adreste tamir edilerek siz zahmete girmeden teslim edilir.

otolye

Araç Bakım ve Araba Yedek Parçada Dev Bir Atölye

 Araç bakımı ve oto yedek parça alanındaki tüm bu ihtiyaçlara çözüm sunmak amacıyla hayata geçen Otolye üzerinden binlerce parça arasından aracınıza uygun olan dilediğiniz parçayı seçebilirsiniz. Dilerseniz yedek parçaları sipariş edebilir, kendi servisinizde taktırabilirsiniz. Aracınıza en uygun parçalar için seçimi ve aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını alanında uzman oto yedek parçacılardan canlı yardım ile alabilirsiniz. Aracınızın şasi numarası ile doğru parça analiz yapılır, doğru parçaya kolayca ulaşabilirsiniz. Yedek parça elinize ulaşmadan ve siz onu kabul etmeden, ücretiniz satıcıya yansıtılmaz. Otolye güvencesindedir. Elinize gelen parça size anlatıldığı gibi değilse ya da aracınız ile uyumsuz ise 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Aracınızın tüm ihtiyaçları için Otolye’yi ziyaret edebilir, aracınız için en uygun servisleri ve oto yedek parçaları en uygun fiyata keşfetmenin farkını yaşayabilirsiniz.