Kapat

Türkiye’nin en iyi saatleri

Anasayfa
Alışveriş Türkiye’nin en iyi saatleri
Audemars Piguet

Türkiye’nin en iyi saatlerini bulabileceğiniz firmalar ile uygun fiyatla muhteşem aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Hublot saatler farklı model ve ürünleri ile ürün seçenekler arasında yer almaktadır.  Site üzerinden sadece Hublot saatleri değil aynı zamanda tüm markaları, eta saatleri, aksesuarları, replikla yedek parçaları bulabilirsiniz. Saat terimleri, replika saat fiyatları da site üzerinden yer almaktadır. Kısa süre içinde sipariş vererek muhteşem saatlere sahip olmanız mümkündür. Hesabım sayfası üzerinden tüm alış verişleri takip etmeniz mümkündür.

Şirket dünyanın en iyi marka ve modellerini sizlere sunmaktadır. 2009 senesinde kurulan Etasaatler muhteşem ürünleri ile herkes tarafında ulaşılabilir bir hale gelmektedir. Lüks saat markalarının replica modellerini site üzerinden bularak rahat bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Aralıksız olarak hizmet vererek piyasadaki en değerli ve kaliteli ürünleri sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaya devam etmektedir.

Replika saatler hakkında pek çok merak edilen konu vardır. Bunlar arasında en önemlisi saatlerinin hepsinin üretimi aynı değildir. Özellikle yüksek kaliteli ve çok fonksiyonlu olan saatlerin kopyalanması kolay değildir. Bunları en uygun şekilde işlemek için detaylarında çok iyi materyaller tercih edilmelidir. Aynı zamanda nasıl yapılacağının bilinmesi orijinal yapısına uygun olarak diazyn edilmemesi son derece önemlidir.

Site aynı zamanda sizlere destek de sağlamaktadır. Etasaatler olarak satış öncesi ve satış sonrası destek ünitelerini aktif bir şekilde kullanıyoruz. Saatlerde meydana gelmesi olası aruza ve yedek parça hizmetleri için  yetkili servisleri  en uygun fiyatlar ile sizlere yardımcı olmaktadır. Bunun yanında parça temini, tamir servisi ve benzeri konularda sizlere gerekli olan yönlendirmeleri yapmaya devam etmektedir. Ürünlerde meydana gelen arızaların tamiri ortalama olarak 5-15 gün sürmektedir. Bu süreç tüm kontrollerin sağlanması ve gerçek zaman kontrol edilmesi ile son bulur.

Hızlı teslimat güvencesi altında verdiğiniz siparişler 24 saat içinde kargoya verilir. İstanbul’dan gönderim sağlanmaktadır. 600 km’ye kadar 1 gün daha fazlasında ise 2 gün süre zarfında sizlere teslim edilir. Tüm ürünler stoklarda yer almaktadır. İthal ürünler ile sizlerin karşısındadır.