Kapat

Tatil Hediyesi ile Sevdiklerinizi Şaşırtmanın Tam Zamanı!

Anasayfa
Alışveriş Tatil Hediyesi ile Sevdiklerinizi Şaşırtmanın Tam Zamanı!
aileye hediye

Akrabalarla veya arkadaşlarla bir araya gelindiğinde en çok konuşulan konulardandır, ‘’Tatil’’. ‘’Bu yaz tatile nereye gidiyorsunuz? Biz bu yaz Ege’deyiz. Bayram tatilinde nerede olacaksınız?’’ gibi. Daha bu yaz bir yere gitmeden diğer yazın tatilini planlıyoruz. Oradan gelir gelmez diğer tatilin hayalini kurup mutlu oluyoruz. Bizi böyle kendisine bağlayan tatilin sırrı ne sizce? Çalışmamak, uyumak, gezmek, eğlenmek, dinlenmek, yemek içmek, keşfetmek ve stresten uzak durmak diye pek çok sebep sıralanabilir. Ancak tüm bu sebeplerin başına ‘’sevdiklerinizle’’ kelimesini koyduğumuzda, asıl cevaba sahip oluyoruz. Sevdiklerimizle mutlu ve eğlenceli bir tatile erişmek için illa yazı beklemek zorunda değiliz. En yakınlarımızla ortak olan önemli bir gün için alacağımız klasik hediyeleri boş verip, Bodo.com’un Tatil kategorisinden birlikte eğlenebileceğimiz deneyim hediyelerini tercih edebiliriz. Bodo, yenilikçi deneyim tarzıyla sizlere birbirinden özel hediyeler sunuyor. Üstelik bu hediyeler, her mağaza da karşınıza çıkan aynı hediyeliklerden değil. Onlarca farklı alan ve kurumdan, modern zamanın en çok tercih edilen aktivite, eğitim, izlenim, oyun eğlence, Tatil gibi deneyimlerini bir arada sunuyor.

 

Tatil hediyeleri

Bodo, tüm bu deneyimleri, sevdiğiniz insanlara özel zamanlarında verebilmeniz için şık hediyeler şeklinde hazırlıyor. Bodo.com adresinden hediyenizi sipariş ederken rengarenk hediye paketleri ve kutuları arasından dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Kutuların içerisinde ödemesini yaptığınız deneyimin veya deneyimlerin resimli ve yazılı anlatımlarla süslendiği hediye kartları, deneyimin gerçekleşeceği yerde ödeme yapılması için gereken plastik hediye kartı ve renkli konfetiler bulunmakta. İkinci seçenek olarak, alıcının e-mail adresine gönderebileceğiniz e-sertifika hizmetini de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Alıcının yalnızca bu sertifikayı yazıcıdan çıkarttırması yeterli. Bodo’dan alacağınız tatil deneyimlerini tüm yakınlarınız için tercih edebilirsiniz. Sizi ziyarete gelen anne veya babanızla birlikte güzel vakit geçirmek için onlara, evlilik yıl dönümünü kutlamak için eşinize, Sevgililer Gününde biricik sevgilinize, Yılbaşı için kardeşinize, doğum günü hediyesi olarak arkadaşınıza ve bu konforu yaşamasını istediğiniz herkese.

 

Tatil hediyesi fikirleri

Bodo ile sınırsız eğlence ve etkili dinlenmeye hazır mısınız? ‘’İki Kişi için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’: Katılımcılar eşsiz manzarası ve mükemmel konforuyla cezbeden Limak Oteline gelirler. Burada SPA, termal havuzlar, yüzme  havuzları, sauna, bilardo, hamam, fitness gibi hizmetlerden yararlanabilir. Üstelik 6 yaşından küçük çocuklar için de ücretsiz giriş mevcut. ‘’Aile için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’: Misafirler yine, ilk misafiri, Mustafa Kemal Atatürk olan bu tarihi otele gelirler. SPA alanında bulunan: sauna, termal havuz, buhar banyosu gibi fasiliteleri kullanabilir. Bunun yanında düzenli olarak spor yapan bireylerin sporunun aksamaması adına fitness, suyla sağlık bulması adına açık ve kapalı termal havuzlar ve eğlencenin kesintisiz devam etmesi için de bilardo gibi aktiviteleri ücretsiz kullanabilir. Bodo ile keyifli tatiller.